Hírek

Sport

Reflektorban Szabolcs Róbert
Sport

A Proex Sport – és mai napig vezetője – Szabolcs Róbert 2002-ben azzal a céllal hozta létre, hogy saját versenyzésének szervizhátterét megoldja. Az évek során azonban a „kis" csapatból egy élcsapattá nőtt.

Tovább olvasás, hozzászólás

Női kézilabda Eb - Vereség a franciáktól, hatodik a magyar válogatott
Sport

Hatodik lett a magyar női kézilabda-válogatott a magyar-horvát közös rendezésű Európa-bajnokságon, miután a pénteki helyosztón 26-25-re kikapott a francia csapattól a budapesti Papp László Arénában.

Szalnyikov Kupa - Hosszú Katinka három győzelemmel kezdett
Sport

Az itthon az év legjobb női sportolójának választott Hosszú Katinka kevesebb mint egy nappal a budapesti díjátadó után pénteken már Szentpéterváron úszott, és három számban is aranyérmet nyert.

Női kézilabda Eb - Lazovic nem játszhat az elődöntőben
Sport

Nem játszhat a magyar-horvát közös rendezésű Európa-bajnokság pénteki elődöntőjében Suzana Lazovic, a címvédő montenegrói női kézilabda-válogatott játékosa.

Várkonyi Szabolcs: Éles teszt a Jänner rally előtt.
Sport

December végén, 2014 utolsó versenyén, a Szilveszter Rallyn indul Várkonyi Szabolcs rallyversenyző.

Kis Viktória: „A célom minimum egy első helyezés begyűjtése a mostani hétvégén!”
Sport

Bár már csak egy hét van hátra karácsonyig, a H-Moto Team színeiben versenyző Kis Viktória számára még nem ért véget a 2014-es esztendő.

Kovács Sanyi: Élvezetből autóztam
Sport

Túl vagy a hétvégi FRT Kupán, ami számodra az év utolsó autóversenye volt a Mogul Csapattal.

Női kézilabda Eb - Németh: felszabadultan kell játszani
Sport

Felszabadultan játszva van esélye pénteken a franciák ellen megszerezni az ötödik helyet a magyar női kézilabda-válogatottnak a magyar-horvát közös-rendezésű Európa-bajnokságon Németh András szövetségi kapitány szerint.

Már megint a gumik…
Sport

Az abszolút tízedik helyen végzett a 18. Mikulás Rallye-n a Maricsek Racing Team párosa Szvatek Zsolt és Török Attila.

Turák László: Izgalmas verseny előtt állok