Hírek

Sport

Szingapúri Nagydíj - Hamilton sikerével az élre ugrott
Sport

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Szingapúri Nagydíjat, sikerével pedig élre ugrott az összetett pontversenyben, mivel csapattársa, a német Nico Rosberg kiesett.

Tovább olvasás, hozzászólás

Október „feszt” Dragracing.hu módra a Hungaroringen
Sport

Extreme Technical Weekend 2 és Szallerbeck Nemzetközi Évadzáró Honda Találkozó.

Aranyos siker a Kassa Rally-n!
Sport

Az A6 Kategória első, és az A osztályban második helyen végezetetek a 40. Kassa Rally-n.

Magyar labdarúgó-válogatott - Távozik Pintér Attila, Dárdai Pál az ideiglenes kapitány
Sport

Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke sajtótájékoztatón beszél Budapesten, az MLSZ székházában 2014. szeptember 18-án, amelyen bejelentette, hogy távozik posztjáról Pintér Attila.

Labdarúgó NB I - Újpest-Ferencváros rangadó részben vendégszurkolók nélkül - ELŐZETES
Sport

A vasárnapi Újpest-Ferencváros rangadó a slágerpárosítása az OTP Bank Liga nyolcadik fordulójának.

Birkózó-vb - Bácsi Péter aranyérmes
Sport

Bácsi Péter aranyérmet nyert a kötöttfogásúak 80 kilogrammos kategóriájában a taskenti birkózó-világbajnokság szombati versenynapján.

Birkózó-vb - Lőrincz Viktor bronzérmes
Sport

Lőrincz Viktor bronzérmet nyert pénteken a kötöttfogásúak 85 kilogrammos kategóriájában a taskenti birkózó-világbajnokságon.

Magyar csapat is teljesítette a világ legnehezebb extrémsport-versenyét
Sport

A Kovács László, Dósa Richárd, Járdán Zsolt, Nagy László összeállítású magyar csapat idén is teljesítette a világ egyik legnehezebb extrémsport-versenyét, a 27. Red Bull Dolomitenmannt.