Hírek

Sport

Gévay Árpád: Összegezve nagyon jó verseny volt!
Sport

Interjú Gévay Árpád Qudaversenyzővel a március 21.-i Polaris Offroad Maraton verseny után.

Tovább olvasás, hozzászólás

Vaskó Dominik: Számomra ez egy sport és egy feladat
Sport

Interjú, a tizenhárom éves Vaskó Dominik autóversenyzővel, a Húsvéti RabócsiRingi Rallycross futam előtt.

Rudolf Tamás és Makai Viktória a 100 kilométeres futó ob győztese
Sport

Rudolf Tamás és Makai Viktória ultrafutó nyerte meg a hétvégén rendezett 100 kilométeres országos bajnokságot.

SEHA Liga - Veszprém itthon tartotta a trófeát
Sport

Az MKB-MVM Veszprém nyerte a férfi kézilabda SEHA Ligát, miután a hazai közönség előtt rendezett négyes döntő vasárnapi fináléjában magabiztosan legyőzte a fehérorosz Meskov Bresztet.

Malajziai Nagydíj - Vettel megszakította a Mercedes sorozatát
Sport

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Malajziai Nagydíjat, így nyolc futam után megszakadt a Mercedes istálló győzelmi sorozata.

Malajziai Nagydíj - Hamilton rajtol az élről
Sport

A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája rajtol majd az élről a vasárnapi Forma-1-es Malajziai Nagydíjon, mivel ő volt a leggyorsabb a szombati időmérő edzésen.

Juhász Csaba: Végig a maximumon fogunk menni!
Sport

Interjú Juhász Csaba autóversenyzővel az Eger Rallye előtt.

Német László: Igyekszünk minél tempósabban versenyezni
Sport

Interjú Német Lackóval az Eger Rallye előtti teszt után.

Újabb REKORDNEVEZÉSSEL nyitja a RabócsiRing a 2015-es szezont!
Sport

Egerben kipróbáljuk a szöcskét
Sport

Elindult a 2015-ös szezon, természetesen Adamcsek István is részt vesz benne, méghozzá a Rally2 Bajnokságban fog versenyezni, a Speed Rally Team versenyzőjeként, így az első állomás számára is a hétvégi Eger Rallye.

Malajziai Nagydíj - Alonso versenyezhet Sepangban
Sport

Megfelelt az orvosi vizsgálaton és így rajthoz állhat a hétvégi Forma-1-es Malajziai Nagydíjon Fernando Alonso, a McLaren spanyol pilótája, aki február végén tesztelés közben szenvedett balesetet.